Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 23:14   #376
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wytłumaczyłam ci już.

Gardzisz nią, bo sama się utuczyła, ma co chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam, że sama na swoje własne życzenie utyła, bo zaczęłyście wypisywać jakieś abstrakcyjne historie o ludziach, którzy utyli przez zaburzenia metaboliczne, mają efekt jojo po latach odchudzania, zaburzenia odżywiania i łaknienia i tysiąc innych chorób, które nie dotyczą tego przypadku. A nie dlatego, że nią gardzę. Dopowiadasz sobie jakieś wizje powstające w twojej głowie i potem wmawiasz innym jakie mają uczucia i co myślą. Słabe.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Tak to było personalnie do mnie, nie pamiętasz co pisałaś godzinę temu i zarzucasz mi, że patrzę po awatarach i odpowiadam na chybił trafił?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
W ogóle brak pogardy dla osób grubych.


Tylko oni ciężko pracują na to.



Nie zrozum mnie źle, pogardzaj do woli. Ale nie zgrywaj niewiniątka.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W ktorym miejscu tu jest pogarda? Takie sa fakty. Nie przytyla nagle z powietrza od niczego co sie zdarza w przypadku roznych chorob. Codziennie przez bardzo dlugi okres czasu dokonywala wyboru, zeby jesc same niezdrowe rzeczy (tak napisal autor wiec mi nie piszcie zaraz ze pewnie te czipsy to tylko raz w tygodniu a makaron to ryzowy) i odmawiala jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej, chocby lekkiej. Tak, zapracowala sobie na to.
Ciekawe czy stwierdzeniem ze ktos paleniem papierosow zapracowal sobie na raka pluc tez bys sie tak bulwersowala ze to pogarda i ze palenie nie szkodzi wcale bo czyjs wujek pali i jest zdrowy.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeśli twierdzisz z poczuciem wyższości, że sam na niego ciężko pracował i pewnie się nie myje, to tak.

Lekarze mi mówili nieraz, że mam nadwagę i nigdy w taki sposób jak wy tutaj.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Masło maślane, nadal nie mówisz gdzie tutaj pogarda czy poczucie wyższości, czy jaki jeszcze synonim na to znajdziesz.

A z tym, że ja tu twierdzę, że ktoś (w domyśle ona?) się nie myje to zwyczajnie bezczelnie kłamiesz.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Przecież to analogia do tego, jak twierdziłyście, że stewardesa broni tej dziewczyny, bo sama jest gruba.

Ktoś tu chyba ogląda awatary i odpowiada na chybił-trafił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

W tym, co zacytowałam.

Głupie grubasy same sobie winne.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Wytłumaczyłam ci już.

Gardzisz nią, bo sama się utuczyła, ma co chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zacytuj gdzie ja napisałam, że ta dziewczyna się nie myje i że stewardesa jest gruba.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale to było personalnie do Ciebie? To było w kontekście dyskusji.

Przytyj, jak ciężko zapracujesz, to sobie wyrobisz własną grawitację. A na razie zaakceptuj prosty fakt, że świat nie kręci się wokół Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LOL.
Czekam na cytat, bo to co mi zarzucasz jest chamskie i bezczelne.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora