Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 20:37   #4392
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Bluza jest bardzo fajna


Ćwiczenia stoją bo cały czas czekam na benefit....

Dzieci ostatnio były chore. Miałam totalny szpital 2 tyg. Na szczęście wychodzą na prostą. Co prawda Pestka 5 dni w żłobku i znowu katar. No ale nic powaznego.
Młody dzis przestał brać leki. Jutro mamy maraton po lekarzach

Poza tym ok. Rosną oboje w górę
Pestka dziś wróciła ze żłobka i policzyła do 10. Trochę więcej mówi. Czekamy cierpliwie
Borys mnie ciągle zadziwia. W zeszłym tyg obrócił się na brzuszek, a dziś juz próbował przyjąć pozycję na czworaka. Nogi ustawia, brakuje mu podparcia z przodu. Pestka inaczej to robiła i dużo duzi później. Ona robiła jakby pompki. Stawała na koniuszkach palców i rękach. A on od razu pakuje kolana pod spód.

Ogólnie jest między nimi ogromna miłość dziękuję za pamięć

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



Bluza jest fajna. Ma kieszonkę z tyłu na klucze lub inne drobiazgi. Dla mnie moglaby być ciut krótsza , ale to taki drobiazg

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Iwonka

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1026
Morelko dziękuję ale masz śliczne dzieciaczki!!! I jakie już duże! Pesteczka to już przedszkolak na całego ślicznotka i te włoski jakie już długie a jak tam jej stopy? wyrównało się to? I chyba jest wysoka?
Borysek super chłopak i wygląda na bystrzaka też słodziak
I super, że takie kochające się rodzeństwo to dobrze
Trzymam kciuki Kochana za Twoje plany!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora