Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-19, 16:30   #1843
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia- dobrze że masz możliwość dostępu do prywatnych specjalistów, to dużo ułatwia, też mam pakiet z pracy i jestem zadowolona.
Przykre bardzo że tak postąpili ale przecież muszą Cię o tym poinformować jakoś...bardzo nieładnie.Ale tak jak któraś z dziewczyn pisała, jesteś obrotna, mądra itp-znajdziesz na pewno coś i to lepszego.Ale najpierw zdrowie-wykuruj się kochana

U mnie dziś dzień rozpieszczania.Rano wypasione śniadanie a potem pojechałam rowerkiem do kina na Boże Ciało-swoją drogą bardzo polecam.Potem na lody wstąpiłam , ale spaliłam te 2 gałki bo zrobiłam kilka kilometrów i to nie po prostym No i zakupy oraz nazbierałam sporo pięknych kolorowych liści jesiennych.Ogarnęłam chatę ale nie przemęczam się i słodkie lenistwo.Dziś ok 19 dopiero zjem obiado-kolację bo nie jestem głodna.Planuję pełnoziarnistą tortillę z klopsikami warzywnymi , warzywami i sosem czosnkowym.Aha- weszłam do kilku sklepów bo szukam dłuższego golfa, białego ale przymierzyłam kilka i szybko uciekłam z przymierzalni-dno i wodorosty jak wyglądałam No to stąd te lody na pocieszenie
Ale póki co zrobię sobie kawkę
Miłego wieczorku
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-10-19 o 16:33
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując