Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 05:22   #1626
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Witam z nad cyca.
Tija mój młodszy podobny do Oli[emoji6] oby kolki pozy precz[emoji11]
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Moje dziecię też w porównaniu do pierwszego bardziej wymagające. Ale noce nadal pięknie przesypia, jeszcze ani razu nie płakała. Za to w dzień częściej jej się zdarza i zachowuje się tak samo jak Tiji Ola i Jula Fubizki. No sama czasem nie wie czego chce. Chociaż dzisiaj jak wróciliśmy ze spaceru to drugi raz w życiu leżała sobie dłużej w łóżeczku (i nie spała[emoji121]️) a my zjedliśmy obiad. Ale za to koncert dała przed chwilą wybitny[emoji16] Teraz śpi.
No i zauważam że jak je to łyka powietrze. O jesteś! Już miałam cię wołać i pytać co się z Tobą dzieje. Robiliście badania Wojtkowi już? Wiadomo coś co z tą mową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byliśmy u psychologa i młody miał badanie. Rzeczywiście jest ta mowa opóźniona a razem z mową inne rzeczy. Ma też problem z pamięcią roboczą i z koncentracją. Tak że będziemy się starać o specjalne nauczanie, żeby miał dużo ćwiczeń z logopedą i wczesne wspomaganie rozwoju. Teraz kompletuje papiery. Załamana byłam z 2 dni po diagnozie, teraz już sobie w głowie ułożyłam i ćwiczymy.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem jak to mozliwe. Caly dzien prawie dzis bylo tulenia. Prawie caly wieczor placzow, znowu tulenia, lezala ze mna w lozku teraz, obudzila sie, wrzask, nakarmilam, przewinelam, poszlam sama sie wysikac bo juz nje moglam a ona z placzu ulala Nie wiem jak sobie dac rade przeciez nie zsikam sie w lozko
Fubizka no jeść pić i korzystać z wc trzeba. Julka da sobie radę te kilka minut . A że ulała? No zdarza się i jak się na rękach nosi.
Ja wiem, że trzeba reagować na potrzeby dziecka, ale po pierwsze to nie koniecznie musi być sekunda a po drugie żyć jakoś trzeba.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Koleżanka ma 4 dzieci. Między najstarszym a najmłodszym jest różnica wieku 5.5 roku wiec... no niewiele szczerze mowiac[emoji12] i mówiła, że przy czwartym przeżyła koszmar... pierwsze 5 miesięcy przewrzeszczal bez względu na to czy to dzień czy noc...
Był przebadany pod każdym kątem i juz chcieli szukać jakiegoś szamana bo serio łatwo nie było... A tu jeszcze 3 innych małych i pech chciał często chorujących dzieci [emoji12]
To musiał być dom wariatów[emoji23]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
O Boże[emoji33]uciekła bym przez okno i wróciła z 10 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując