Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-04, 06:50   #3918
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
U mnie pogoda typowo jesienna, niestety. Strasznie, ale to strasznie zazdroszczę wam tego śniegu, nawet chwilowego.

Jeżeli chodzi o vlogmasy, to oglądam ich zdecydowanie za dużo. Ale ostatnio (no dobra, w październiku ) odkryłam dwie dziewczyny, obejrzałam ich zeszłoroczne vlogmasy i przepadłam, bardzo je polubiłam. Chodzi mi o AniaVlog i Mademoiselle Zu.

W ten weekend chyba zacznę pakować już niektóre prezenty, jak patrzę na kalendarz i na listę co muszę zrobić przed świętami, to to już jest ostatni dzwonek na wyciągnięcie papierów i kleju na gorąco. I na kupienie dwóch butelek wina do umilenia tego pakowania.
20 dni do Wigilii, dacie wiarę?
Chyba z pakowaniem to trochę zbyt wcześnie [emoji848] nie boisz się że będą okurzone albo papier się pognie? Ja pakuję albo weekend przed świętami albo na 2 dni przed, to taka moja wieczorna przyjemność, rozkładam się w salonie odpalam świąteczny film i zaczynam pakowanie [emoji16]. Kolejna noc po której się budzę z nadzieją na śnieg za oknem a widzę szarość [emoji26]. Idę dziś z koleżankamitdm home&you mam bony i może wszystkie sobie coś kupimy [emoji16]

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora