Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-04, 20:17   #3911
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
u nas też wszelkie takie aktywności prowadzą do rozwodu za każdym razem

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------






Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


ostatnio regał razem składaliśmy dobrze że sąsiadów obok nie było

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Jutro w Sephorze -50zł przy zakupach pow. 250zł od 11:00



Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To witam w klubie, też podczas remontu milion kłótni odbywam

Witam i o zdrowie pytam. Słyszałyście, że leki zawierające metforminę mogą być zanieczyszczone?

I moje zamówienie z e-naturalne:

- wody destylowane
- peeling enzymatyczny
- ekstrakty aloesowe (żel i zatężone)
- moczniki
- hydrolat z oczaru
- i na testy 2 zabiegi na stopy
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Latem można trafic perełki na zime.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------



No..... Oby spokojnie się odbyło. Ja przy remoncie non stop się wkurzam... Tz zresztą też..... A jak dochodzi pod koniec zmęczenie i walczysz z czasem to już tragedia...

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------





---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------



Oklaski. Hydrolat z oczaru bardzo lubię.
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hmmm, nie znam tej marki A te przeceny to ceny na odchodne, czy produktom kończy się termin? Nie wiesz może?


Ooo, a stosujesz go tak jak tonik? Bo ja na próbę wzięłam, bo się okazuje, że oczar mi bardzo dobrze na skórę działa

I moje 2 zamówienia kolejne: z Hebe Yope + kremy do depilacji - Yope goździkowy pachnie jak piernik i z Pigmentu szampon Anwen, mój ulubieniec, na próbę wzięłam tonik Purite (zwykle używam innego), wosk YC, olej Nacomi, z Polnego Warkocza też na próbę wzięłam esencję nawilżającą, bo ponoć fajna jest, no i morze ich cukierasków i jakiś odżywczy kremik do rąk dostałam w gratisie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora