Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-09, 08:55   #1870
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dziwny. Znaczy nie jest to fajne i ja tego nie popieram, ale większość starszych lekarzy jest za dość krótkim kp. Oczywiście zależy co dla kogo znaczy krótko, ale ja wczoraj byłam na USG u starszej babeczki i jak powiedziałam, że karmię 8 miesięcy to powiedziała, że "ooo, długo". Także chyba to się zmienia na przestrzeni lat. Młodzi już tak raczej by nie powiedzieli. Nasz pediatra jest młody i mowi, żeby karmić jak najdłużej jeśli się da, jednocześnie że w Stanach 3 miesiące i koniec karmienia bo idzie się do pracy więc w sumie należy sobie samemu wyrobić podejście. I to jest mi najbliższe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie, że się zmienia. Kiedyś 3 miesiące i nara

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Niedoedukowani lekarze to nic nowego akurat. Dlatego bardzo mnie dziwi że niektórzy ślepo ufają pediatrom i potem widzę na grupach kwiatki typu "nasz lekarz kazał nam rozszerzać po 4msc, najpierw przez tydzień marchewka". I będzie się kłócić do upadłego że skoro on tak twierdzi to to jest legit i koniec

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
W punkt

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora