Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-23, 07:46   #4548
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czekam na recenzję pianki, bo też mam ją na swojej wish list'cie.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Zakupoholizm u mnie był dużo. Dobrze, że mam już to za sobą i teraz po prostu używam, to co mam z butów czy ubrań. Nic nie dokupuję, no chyba, że coś się podrze np. skarpetki. Na szczęście nigdy nie kusiły mnie torebki. Mam tylko ich kilka i starczy. Na co dzień używam plecaka.
Ja miałam pewien krótki okres z torebkami, ale nie miałam wtedy dziecka i łatwiej mi przychodziło kupowanie. Teraz mam jedną małą i worek, który zabieram jak wiem, że muszę wziąć więcej rzeczy z sobą. Poluję ciągle na jakąś codzienną torbę, nie za małą i nie za dużą. Taką co będzie pasować do wszystkiego i będzie lekka Nie musi być ze skóry, ale na pewno nie z eko skóry. Niestety nic mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wrzucam ostatnie zakupy i ban do ekocudów Załącznik 7704938

Maseczkę So Bio miałam kiedyś. Dość lubiłam ten kosmetyk, fajna skóra była po nim, taka miękka i nawilżona. Chociaż pamiętam, że używałam inaczej niż producent zalecał. Kupiłaś w Matique? Mają teraz ją tam na wyprzedaży.
Ciekawi mnie natomiast ta maseczka BeOrganic. Daj znać, czy Ci się sprawdzi. Chętnie bym coś kupiła nawilżającego, bo mam tylko glinkowe na stanie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora