Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-17, 23:28   #1149
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Spirala - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda kwestia zabezpieczenia. Bo mam dwie skrajne informacje.

W ulotce nic o tym nie ma. W sieci wyczytałam, że powinniśmy uważać do momentu kontroli. Lekarz powiedział, że od dnia założenia możemy iść na całość.

Jak to w końcu jest? Przypomnę, że wkładkę mam od dnia owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Ja mam dzisiaj przez cały dzień takie delikatne skurcze. Przypominają mi się pierwsze tygodnie ciąży... [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można od razu. My testowaliśmy przed pierwszą wizytą kontrolną:P



Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Można od razu iść na całość, ale my z Mężem wstrzymaliśmy się do pierwszej kontroli (bałam się,że wkładka mogła się przesunąć)



Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

U mnie wszystko się poprzestawiało [emoji19] nadal nie mam okresu przez co wizyta u gina i założenie Mireny się odwleka.
Jestem ciekawa czy moja gin by mi założyła bez miesiączki....Wkurza mnie już to czekanie

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
A rodziłaś kiedyś? Przepraszam, ale nie pamiętam. Jeśli nie, to pewnie bez miesiączki lekarz się nie zgodzi, ale jeśli rodziłaś, to myślę, że nie powinno to być dużym problemem. Ja miałam zakładaną wkładkę bez miesiączki, bo było to kilka miesięcy po porodzie, kiedy jeszcze karmiłam piersią i nie miałam jeszcze okresu. Źle nie było




Ja dzisiaj miałam wizytę kontrolną, po 7 miesiącach od założenia wkładki. Wszystko ok, wkładka jest tam gdzie być powinna, kolejna wizyta za pół roku
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując