Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poród we Wrocławiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 17:28   #73
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Poród we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Bylam u lekarza w zeszly poniedzialek i lekarz powiedzial,ze macica mieciutka i ze nic zlego tu nie widzi.Wszystko rozwija sie dobrze.
Wciaz jeszcze nie mam poloznej ani ustalonego szpitala.
Kurcze do Trzebnicy mam kawalalek(wroclaw-Lesnica)jak zaczne rodzic w szcycie gdzie korki na maxa,to boje sie ze nie zdaze
Porod zbliza sie duzymi krokami i moj strach tez
Czy Wy tez tak boicie sie porodu?
Sandrunia nei martw się tak szybko nei urodzisz na pewno poczujesz ze to juz ten moment nadchodzi zreszta baardzo zadko sie zdaza taki szybki porod no wiesz nagle dostajesz skurczy i w ciagu 5 minut rodzisz. zazwyczaj skurcze takie porzadne zaczynaja sie dobe wczesniej lub przynajmniej kilka godzin wiec spokojnie nawet jesli odejda wody to porod moze nastapic nawet za 6h...ja cala ciaze chcialam urodzic w nocy i tak tez sie stalo po za tym wiesz zawsze mozesz lekarzowi powiedziec ze chcesz sie polozyc te kilka dni przed terminem na oddzial lekarz zawsze moze cos tam wymyslec np.nierowne tetno maluszka czy cos tkaiego zeby skontrolowalii wtedy mur beton 2-3 dni obserwacji i moze w tym tez czasie urodzisz??albo jak bedziesz po terminie to czasem wystarczy troche ponarzekac i juz choc wszystko w porzadku zawsze jest jakas alternatywa.
ps. mieszkasz w Leśnicy? ja całe swoje zycie mieszkalam na Złotnikach moze sie znamy hehe jak myslisz? jestes na naszej klasie??
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując