Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 07:08   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87649709]Poniewaz w polsce aborcja jest oceniana negatywnie dla Twojego dobra radziłbym nic mu nie mówić i usunąć, jeśli on będzie wiedział że usunelas może to rozpowiadac po ludziach wspólnych znajomych, może powiedzieć swojej nowej dziewczynie ona innym koleżankom itp
Poprostu myślę że ci to nie potrzebne w życiu
Oczywiście zrobisz co chcesz ja bym nie chciała miec dziecka z kims kto ma je w dupie ,szkoda dzieciaka żeby wychowywało się w biedzie (zgaduje że nie jesteś bogata i nie masz dobrze dlatego zawodu) zawsze czulo się gorsze bo ojciec go nie chciał,nie odwiedza itp
Możesz sobie w przyszłości ułożyć życie z kims kto będzie Cię kochał mieć dzieci kiedy będziesz gotowa mentalnie i finansowo z kims kto będzie chciał tych dzieci[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując