Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża, a koronawirus!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-16, 06:38   #1
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766

Ciąża, a koronawirus!


Dziewczyny które są w ciąży, albo planują być, czy spotkałyście się z problemami z dostępem do usług medycznych w związku z epidemią? Wczoraj mój ginekolog napisał na Fb, że zawieszają przyjmowanie nowych ciężarnych. Podobno jest też problem z badaniami np. Diagnostyka w niektórych miejscach jest zamknięta. Rozmawiałam z koleżankami jedna się stara i miała mieć w tym tygodniu zastrzyk. Niestety został odwołany. Kolejna jest w ciąży zagrożonej i też wizyta odwołana. Jedynie może online porozmawiać z lekarzem (wcześniej zapłacić przelewem) i dostać zwolnienie na kolejny miesiąc. Jeszcze kolejna od piątku nie może się zapisać na prenatalne!! Jestem w szoku. Nie spodziewałam się, że kobiety w ciąży mogą mieć taki problem. A może tak jest tylko w Lublinie? Zastanawiam się, czy nie odłożyć starań. Ale jestem już dość stara na dziecko i boję się że jak zrobię przerwę kilka miesięcy (nie wierzę że to potrwa 14 dni, raczej 2-3 miesiące) to potem nigdy nie będę mieć dzieci. A chcę [emoji22][emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując