Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-25, 21:47   #3945
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja też, nigdzie nie napisałam, że starsi są mniej ważni, tylko że dla każdej matki własne dziecko jest najważniejsze i zrozumieją to tylko osoby mające dzieci, taka jest prawda
A ja nie chciałam tu takich wywodów i wydaje mi sie, że do nich nie nawiązywałam, tak samo jak do wyboru babcia czy trzylatek, czy kotek, bo zapewne nikt przed takim dylematem w tej epidemii nie musiał stawać. I o to właśnie chodzi. Martwienie się tymi najmniej narażonymi jest bez sensu.
Jeśli kogoś największym problemem teraz jest to czy jego generalnie zdrowe dziecko złapie koronawirusa(a tym bardziej jakie są skutki zachorowania u zupełnie przypadkowych dzieci) to ja po prostu zazdroszczę bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Z tym całowaniem to nie poznałaś rodziny mojej bratowej. Ma wielolodzietne rodzeństwo, wszyscy cmok-cmok na powitanie. Najpierw im powiedziałam, że ja nie uznaję całowanek na dzień dobry, bo ogólnie jestem zdystansowana uczuciowo i u mnie w rodzinie wystarczyło zawsze "cześć ciociu, wujku, Aniu itp.". Ale dalej się wyrywali z całowaniem, więc zaczęłam po takich akcjach ostentacyjnie się krzywić i wycierać jak kot myjący pyszczek. Teraz mam opinię niekulturalnego dzikusa...
Nie cierpię tego całowania na powitanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora