Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-31, 09:40   #4929
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy można na krem koloryzujący nałożyć podkład? Pewnie można, no da się, tylko po co? ten krem ma trochę pigmentu (foto), jest kremem koloryzującym (z tego, co mam w domu to najbardziej przypomina Les beiges chanel; tylko skład ma lepszy
jeśli koniecznie musisz nakładać tradycyjny podkład, to ja bym tę Madarę odpuściła... Jest taki wybór różnych filtrów na rynku... można coś optymalnego dobrać.

Czy pod filtr nakłada się krem lub serum? Myślę, ze to zależy od składu samego filtra. Ja pod rzeczoną Madarę nakładam serum (takie konkretne), myślę, że krem też by dało radę nałożyć, zależy od cery. Ale już pod mój inny krem: Balanceme, Natural Protection Moisturiser spf25; nakładam tylko tonik/esencję, bo nałożony na serum nie wchlania się, nie łaczy ze skórą.
Osobiscie staram się zawsze, na ile to możliwie, zminimalizować warstwy, bo obciążenie skóry nie dobrze mi robi na wygląd
Ale ja mam skórę dojrzałą. Każda kolejna warstwa - czy to pielęgnacji czy zwłaszcza makijazu, pogarsza mój wygląd. Zawsze też mówię/piszę, że mam skórę suchą, ale to chyba nie do końca jest prawda, jeśli chodzi o twarz. Myślę, ze uczciwiej będzie napisać: normalna w stronę suchej.

Jeśli chodzi o markę Madara, to bardzo lubię wszystkie ich filtry. Kupuję stale jeszcze tylko deo i produkty do włosów z linii Grow dla córki. Część ich pielęgnacji twarzy jest całkiem ok, kupowałam je kiedyś, ale to już nie na moje aktualne potrzeby; ogólnie też uważam, że ta linia luksusowa nie do końca warta jest ceny (tak patrząc na skład jedynie)... Ale mam ochotę wypróbować jeszcze kilka rzeczy, niestety dostępne są tylko w sklepie producenta. I tak się zastanawiam, czy zamawiać teraz z zagranicy? czy na razie odpuścić sobie? tym bardziej, że z okazji sytuacji ogólnoświatowej postanowiłam wspierać wyłącznie rodzimych producentów/ dystrybutorów
Dziękuję za wyjaśnienia, ja do pracy muszę nakładać podkład bo inaczej się źle czuję , w takim razie Madare chyba odpuszcze. Ja też mam cerę dojrzałą mieszaną, mam teraz próbkę kremu Dermalogica Clearing Defense spf30 i sprawdza się całkiem dobrze pod makijazem .
A uważacie że na nasze warunki klimatyczne spf 30 jest wystarczający na twarz czy raczej musi być spf 50? Chodzi mi głównie o ochronę przed przebarwieniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora