Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-06, 08:44   #4199
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Ach, szkoda gadać. Zalazł mi za skórę. Mam zbyt durny login by więcej pisać.

Absolwentka,
Moja tez śpi czasami nerwowo... Rzuca się cała. Dlatego śpi z nami. Nie jest to najlepszy wyjścia. Czasami uda jej się pół nocy spać u siebie. Ale absolutnie tego nie porównuje. Bo śpi 2 godziny w dzień i noc od 21-22 do 7-8. Nie poddawaj się i szukaj rozwiązań, bo nie wyobrażam sobie jak możesz się czuć. :-(


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Szukam, ale może też tak być, że nie znajdę nic. Na grupie o hnb jest całkiem sporo takich dzieci, które nie spały do 3,4 czy 5 roku życia. A potem przeszło. Pytałam tam, jak to przetrwać. Niestety nie ma recepty, tylko czas.

Znowu mnie boli ten cycek uderzony. Jak mały ciągnie to mnie strasznie narywa. Wczoraj miałam problem, bo mały niechcial z niego jeść, jakbym mleka nie miała, choć pod ściśnięciu wypływało. Dziś przystawiac go do drugiego, a z tego mi leci że pół koszulki mokre. Mam nadzieję, że się odetkało, bo nawet nie mam gdzie z tym pójść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Absolwentka to może w oczekiwaniu na diagnozę si spróbuj sama masaży różnych, używaj na przykład do tego piłeczek z wypustkami.
Z moją starszą też mam różne problemy jeżeli chodzi o nadwrażliwość i niedobodźcowanie i też miałyśmy iść teraz do terapeuty i korona nas zblokowała. Ale akurat ona przynajmniej już potrafi się wysłowić i po prostu domaga się by ją masować.
Możesz napisać kiedy i jakie miała objawy? Na terapię chodzicie prywatnie czy na NFZ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora