Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-29, 09:55   #2350
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Q
Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Rose- pięknie w niej wyglądasz! A jaka talia


Melduje wczorajszą godzinkę na rowerze. Skorzystałam z ostatniej chwili ładnej pogody, jak wracałam do domu to zaczynało powoli kropić a potem się już rozpadało na dobre. Ale w sumie to dobrze, deszcz jest teraz potrzebny

W ogóle zaspałam dziś rano. Telefon w nocy musiał się wyłączyć i zamiast wstać o 5:10 obudziłam się o 6. Zazwyczaj wychodzę tak 6:10-15 z domu. Ale powiem Wam, że wyszykowałam się w niecałe pół godzinki. Szybka toaleta, zrezygnowałam z tapety, pomalowałam tylko oczy, szybka fryzura, ubieranko i nawet nie wyglądałam tak zle Teraz wszedzie w maseczkach i tak trzeba chodzić to po co mi podklady, pudry i bronzery


---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Melduje joge
Wczoraj sie wyglupialam z corka i cos sobie zrobilam w stope . Pieta boli dosc mocno nawet w nocy do wc ledwo doszlam
O bieganiu mozna zapomniec. O chodzeniu tez.A takie mialam plany na dlugi weekend
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując