Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 23:11   #590
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
od rana podrozaly roznosci o 50gr:/ no ale jak spadna to na bulke bedziesz miala a masz moze jakis rozyk bourjois?? nie bylo poesi na tru??
Niektóre rzeczy podrożały nawet o 2 zł

Bourjois nie miałam, ale podobają mi się kolory 33 i 35 tylko na tru ich nie ma. Kupię chyba w rossmanie jak kiedyś do niego dotrę

Z tego co ja oglądam te chanele ( a robię to przynajmniej raz dziennie) to poesi nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi też się wydaje, że silikon



diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?

chyba Ranka ma tego chanela ale ręki nie dam uciąc

A próbowałaś DW? Udało się mi upolować mój kolor na tru i jestem nim jak narazie zachwycona bardzo długo się utrzymuje, matuje no i świetnie kryje. Kolor też idealny, chociaż kupowałam w ciemno bo w Polsce nie ma tego odcienia

co do vichy to się zgodzę długo używałam dermablendu, ale z czasem zaczęło mi przeszkadzać to że jednak nie matuje. Ale kolorek 15 jest po prostu bosski
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora