Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-28, 09:18   #3891
amitashi
Raczkowanie
 
Avatar amitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Krk;)
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez nikazz Pokaż wiadomość
Bidulka...dwa łuki naraz mnie bardzo bolało tylko przy jedym łuku, ale powiem Ci, że w aparacie już mnie zęby nie bolały. W aparacie bolały mnie przy nagryzaniu przednie zęby a tylnie już miały spokój, więc gryzienie rzucasz sobie na tył i jest ok, bo przodem przy separacji to raczej sobie nie pożujesz

Polecam moje menu "separacyjne" : puerre z ziemniaków, budynie, kisiele, jogurty bez jakichkolwiek dodatków, serki homo, nieczulająco miejscowo i chwilowo działają lody 3m się ciepło i na pocieszenie dodam, że ból lżeje po około czwartym dniu noszenia

Za jakieś pół miesiąca będę miała zakładany łuk podniebienny...tego to sie stracham trochę. Wiem, że będę seplenić...chociaż może mi się dykcja poprawi jak się wprawie w mówieniu "z utrudniaczem" A powie mi któraś może do czego on własciwie służy? poszerzeniu szczeny czy ustabilizowania trzonowych? bo już się tyle naczytałam, że nie wiem a mojej Orto zapomniałam zapytać z przejęcia w dniu założenia aparatu

yyy ja też zakładam od razu dół i góre, to po pierwsze, po drugie na separację jestem umówiona na poniedziałek a w środę, 2 dni później będę mieć już aparat, a po trzecie w przeciągu 6 tyg od założenia mam wyrwać dwie dolne 4 jenyyy mój orto chyba szaleje ale szczerze wierzę że wie co robi
amitashi jest offline Zgłoś do moderatora