Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-15, 13:11   #71
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz?

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Napisałam, że jeśli byłyby sprzyjące warunki, czyli większość w Sejmie.

Piszemy już trochę ogólnie, bo już ustalone zostało, że sam Prezydent niewiele może więc właściwie bez znaczenia kto nim jest




Ty uważasz żeby tego nie wprowadzili ale to tylko Twoje gdybanie.

Czyli jedank bałabyś się gdyby ta partia miała taką większość jak PIS? Ich poglądy gospodarcze są u nich równie mocno nakreślone jak sprawy światopoglądowe, nie da się niestety tego rozdzielić.

Dodam jeszcze do tego negowanie wpływu człowieka na zmiany klimatu, proponowane wyjście z Eurokołchozu ( czyli UE) oraz brak przymusowych szczepień dla dzieci.

Gdybaniem to jest to, co Ty piszesz, bo ja znam proces legislacyjny w Polsce mniej więcej, a Ty - śmiem twierdzić - niekoniecznie.
Przypominam, że ogólnie żyjemy w kraju homofobicznym, jaki ranking ostatnio wygraliśmy - nie, Biedroń by niczego nie wprowadził, bo by go zlinczowali. Mam kolegów, którzy byli pobici na ulicy za swoją orientację seksualną - a ktoś myśli o legalizacji związków homoseksualnych? Naprawdę?

No a Jarek to fan polityki międzynarodowej i budowania silnych relacji z innymi państwami - jak cały PiS, nie?

Posłowie PiS'u mają podobne poglądy do posłów Konfederacji, tylko wypowiadają się w sposób wyważony, takie same wartości co do rodziny, religii i tym podobnych rzeczy, ale dla mnie kluczowa w polityce jest gospodarka i ekonomia, i na tej podstawie ja wybieram polityków, więc nie wiem, jakie kwiatki ktoś znajdzie, żeby mi udowodnić, że nie mam racji. Nie robi na nie nic wrażenia, łącznie z antyszczepionkowcami, aborcją, homoseksualistami i innymi tego typu sprawami.

Dlatego tak, wolę Konfederację niż PiS czy nawet Wiosnę. Przy okazji, nigdy jeszcze nie głosowałam na Konfederację, więc miło, że jestem odbierana jako ich miłośniczka, ale tak, w tych wyborach zagłosuję na Bosaka, albo Hołownię (zależy, kto będzie miał większego poparcie).

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-15 o 13:14
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując