Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Weryfikacja aukcji Allegro cz. V (zasady wątku w dwóch pierwszych postach)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 10:22   #93
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. V (zasady wątku w dwóch pierwszych postach)

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Racja, chamska podróba, niestety zamowilam zanim dostałam odpowiedź tutaj, w swej naiwności myślałam, że Hermesów nie podrabiaja bo mało popularne są. Sprzedawca od ponad 9 lat na Allegro i same pozytywne opinie - jak to możliwe? Nikt nie zgłasza tego? Ja zamierzam, co jeszcze powinnam zrobić? W opisie aukcji jest napisane kilkukrotnie, że jest to produkt oryginalny, a nie jest ewidentnie. Flakon wygląda jeszcze względnie wiarygodnie, ale płyn jest innego koloru niż w oryginale a zapach to naprawdę porażka, chamska tandeta nie mająca nic wspólnego z zapachem Hermesa, na odświeżacz do kibla się nie nada.
Jak walczyć z nieuczciwymi sprzedawcami na Allegro???
Sorry, ale za naiwność i brak cierpliwości się płaci. Ciężko było poczekać na odpowiedź 1 dzień?

Hermesów się nie podrabia? Terre to jeden z najpopularniejszych zapachów męskich w ogóle, a od Hermesa to flagowiec. A to co popularne się podrabia, czasem miesiąc od premiery nie minie, a jak są podróby na rynku.

Nie wygrasz ze sprzedawcami na allegro, bo samo Allegro ich toleruje.
Ale na Twoje szczęście, tacy niezadowolonym oddają pieniądze i to jest rozwiązanie zagadki skąd oni mają same pozytywne. Dogadują się. Napisz do nich że to podróba i oczekujesz zwrotu kasy, a jak nie to skarbówka i policja. Napisz im, że handel podróbami to przestępstwo.

I następnym razem zanim kupisz to poczekaj na weryfikację, tylko na boga, ofert za 120 zł nie wklejaj.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując