Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-13, 07:14   #1427
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry w poniedziałek



Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
ogromne gratulacje i brawa

taki kciuki za uprawnienia


to super


dziekuje juz lepiej

Dzis jadac na trasie miałam / widziałam 3 sytuacje:
1- podjedzam do ronda, zwalniam ale sie nie zatrzymuje i wjezdzam bo pusto a facet z tyłu trabi bo jego zdaniem chyba za wolno

2- czekam na swiatłach na trasie bo jest ruch wahadłowy
9remont) . Nagle jak obok nie smignie auto - na czerwonym i pod prad bo kawałek dalej skrecał

3 - samochod wyskoczył mi tuz przed maska z podporzadkowanej - ledwo zdazyłam go ominac, dobrze ze z naprzeciwka nie jechało nic I tak napewno miałam pierwszenstwo, bo znam trase a wyjechał z takiej bocznej odnogi do drogi wyjazdowej za miastem

No cholera trasa 150 km i takie kwiatki
a bo ludzie to jeździć nie umieją jeżdzą jak wariaci a normalnie jadący musi się stresować. ja jak zaczynałam jeździć po krakowie to sie mega stresowałam bo tu wszyscy na siebie trąbią i się wpychają haha ale teraz już też trąbię na takich gagatków co mi się próbują wbić przed maskę na środku skrzyżowania



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Mnie wlasnie to przeraza ze kombinuja i nie znamy do konca skali problemu.

Wolnowar to tzw. slowcooker? ja mam z UK i uzywam na gulasze badz chili con carne. pokroisz wszystko, wrzucisz , wlaczasz zamieszasz kilka razy i idziesz na kilka godzin z domu. wracasz i masz wspanialy obiad.

no właśnie o to mi chodzi dzięki



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Może spróbuj balsamy do ciała od Chodakowskiej. Ja używam i polecam, tak samo jak kremy do rąk, żele pod prysznic, szampon i odżywkę (aczkolwiek chwilę moje włosy musiały się przyzwyczajac). Nie lubię się z antypespirantami ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

potwierdzam - balsamy i kremy od Chodakowskiej są spoko lekkie, ładnie pachną, dobrze się wchlaniają można utrafić za dobrą cenę w rosmanie

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-07-13 o 07:15
amyz jest offline Zgłoś do moderatora