Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie rozumiem relacji K-M
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-22, 19:48   #30
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Nie rozumiem relacji K-M

Jak w każdym takim wątku, nie ma absolutnie żadnych zarzutów czy wątpliwości co do swojego charakteru, tylko wygląd, wygląd i wygląd. Znam facetów o aparycji typowego piwniczka z nadwagą z bardziej udanym życiem związkowym niż mają ich przystojniejsi koledzy. Zresztą miałeś przecież 2 dziewczyny, więc o ile nie rzuciły cię po operacji na odzyskanie wzroku, to nie twój wygląd był dyskwalifikujący. Imo brakuje ci luzu i osobowości, jestem pewna, że na randce z Tobą zanudziłabym się na śmierć. Samo przebywanie z kobietą jawi się tu jako jakiś tor przeszkód, coś, na co trzeba wyliczać wzór i robić kalkulacje w Excelu, a nie przyjemne spędzenie czasu z kimś, kogo lubisz. Poważnie musisz na Wizażu przeczytać, że fajnie jest słuchać i odnosić się do tego co ktoś mówi albo mieć poczucie humoru? Brzmisz, jakbyś był kompletnym drewnem w relacjach międzyludzkich i zamiast nad tym pracować, wymyślasz jakąś dychotomię wedle której posiadanie penisa wyklucza zdolności społeczne. Nie zastanawiaj się, czy nadrobisz wygląd charakterem, bo najpierw trzeba mieć czym nadrabiać.

Cytat:
Napisane przez Kalvin Pokaż wiadomość
Same widzicie jakie to wszystko sprzeczne. Nawet tutaj każda z Was pisze jednak nieco inaczej.
KOBIETY SĄ RÓŻNE I MAJĄ INDYWIDUALNE PREFERENCJE.
KOBIETY SĄ RÓŻNE I MAJĄ INDYWIDUALNE PREFERENCJE.
KOBIETY SĄ RÓŻNE I MAJĄ INDYWIDUALNE PREFERENCJE.

Cytat:
Napisane przez Kalvin Pokaż wiadomość
Czytałem w języku angielskim poradnik w którym autor podsunął pewną koncepcję - przelączników. Że kiedy wykona się sekwencję przełączników i pokaże kobiecie bycie liderem wśród mężczyzn, zaradność życiową, dystans do siebie, poczucie humoru, popularność u kobiet, troskę o przyjaciół to każda kobieta się zauroczy.

W innej książce na temat miłości, napisanej przez kobietę wyczytałem, że ważne jest zapewnienie dziewczynie jedzenia i atrakcji, bo wtedy podświadomie komunikuje się, ze ten facet zadba

No i pewnie wyjdę na idiotę ale wierzyłem, że to prawda.
Nie czułbyś się jak idiota odstawiając taki teatr po to, żeby odhaczyć kolejne punkty z poradnika dla idiotów?

Edytowane przez chacaos
Czas edycji: 2020-07-22 o 19:49
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora