Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-29, 05:15   #2323
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez HDaisy Pokaż wiadomość
Ja nie mowie o tym, że z psem pracować nie mam zamiaru. Raczej zasięgam opinii jak najlepiej to robić. Natomiast po prostu opcja nie wychodzenia zupełnie nie wchodzi w grę, aktualnie i tak jestem na długim zwolnieniu to z psem cwicze. Czekam tylko na komplet szczepien żeby móc się z nią bardziej socjalizować. Jeśli zajdzie taka potrzeba i ocenie, ze nie daje sobie z nią rady oczywiście w grę wchodzi wizyta behawiorysty.
Dziś mieliśmy mały sukces, sunia została sama w innym pokoju przez 10 minut bez szczękania. Jeszcze nie potrafi się zająć sama sobą w samotności i w tym jest też problem.
Tydzień to tez niewiele w nowym miejscu. Niedawno dopiero zaakceptowała partnera bo tez podchodziła do niego z rezerwa bo pracuje.

Cwiczylysmy jeszcze z drzwiami. Faktycznie mówiłam zostań, wychodziłam za drzwi liczyłam do trzech i chwaliłam. A co jeśli zamykam drzwi i od razu zaczyna się serenada? Wejść i ignorować póki nie skonczy? Zganic? Powiedzieć komendę Fe - bo ta ćwiczymy na nie?
Dziekuje za wszelkie rady, czytam, oglądam i zasięgam opinii gdzie się da żeby było jak najlepiej wiec nie jestem wyrodnym właścicielem psa...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Ode mnie dwie porady:
Przesledz uważnie blog piesologia.pl zaczynając od najwcześniejszych wpisów i zwróć uwagę na posty dotyczące zostawiania psa samego, ale nie tylko. Jest tam mnóstwo informacji o działaniu ze szczeniakiem.
Podaj mi na priv swój mail, to wyślę Ci materiał dot. lęku separacyjnego i walki z nim, który dostałam od fundacji przed adopcja psa. Bardzo pomocne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując