Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zgłaszam problem: Problemy techniczne -Komputer, wersja desktopowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-30, 12:30   #231
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Problemy techniczne -Komputer, wersja desktopowa

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;88032885]Czyli standard, szkoda, że dla nich takie trudne napisać 2-3 zdania. Niech się inni domyślą co siedzi w ich głowach Już o ich refleksie pisał nie będę, bo byłbym bardzo złośliwy...
.... [/QUOTE]


Moja wina dostałam informację, ale dostałam też dostęp do nowego forum i tak wyszło że zapomniałam odpisać


Z przyczyn technicznych nie można teraz zwiększyć rozmiaru zdjęć w Albumie, jest niebezpieczeństwo, że ta zmiana wywoła error
ale dobra wiadomość jest taka, że testujemy nowe forum, jest to nowa wersja tego forum, będzie możliwość zwiększenia rozmiaru zdjęć w Albumie ( nie będzie blogów wcale ) i co najważniejsze, porządna aplikacja mobilna


Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy będzie nowa wersja forum, na razie jesteśmy na etapie konfiguracji i dopasowania dodatków jakie mamy obecnie na forum np. Przekupki z którymi może być problem




---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Może nie tyle wielka i czasochłonna, co na forum ostatnio wyskakuje tyle błędów, że mogą zwyczajnie się bać cokolwiek ruszać, żeby nie posypało się jeszcze więcej
...

nic dodać, nic ująć
Sama zmiana to dla mnie chwila.... ale nie zaryzykuję bez zgody z IT



mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując