Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-03, 00:45   #4245
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88040302]Jeżeli chodzi o zamawianie z Korei - to paczki nadal stoją. Ponoć Koreański Sekret odzywa się do kupujących w celu zwrotu pieniędzy bo Korea nie wysyła

Biore Watery Gel z Japonii do mnie przyszedł, paczki z Chin (Ali) też.

Ale to było tak na marginesie, bo przyszłam tu bardziej z newsem, że na Yesstyle moją uwagę przykuł nowy krem BB Missha - w opisie wygląda to tak, jakby to była nowsza wersja Perfect Cover, a odcienie mają iść bardziej w żółty, a mniej w szary.

MISSHA - M Perfect Cover BB Cream RX - 4 Colors[/QUOTE]
Mam najjaśniejszy z nowej wersji i potwierdzam: idzie w żółty, ale taki "neutralno- żółty", a nie żółta brzoskwinia (ja jestem jasna oliwka i ogólnie pasuje, choć mógłby być o pół tonu ciemniejszy , będzie na zimę...). W każdym bądź razie tonacja zupełnie inna, wreszcie nie szara. Formuła wydaje mi się lepsza dla cer tłustych niż poprzednia (ale to mogą być mylne odczucia, bo starej wersji używałam bardzo dawno temu , a typ cery mi się troszkę zmienił)
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując