Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 11:45   #1394
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no niby taka jest różnica, aczkolwiek niektóre pigmenty nakładanena sucho dla mnie przynajmniej są prawie niewidoczne... tworzą jakby woal leciusieńki na powiece...Ale na pewno zdecydowanie lepiej trzymają się powieki niż zwykłe cienie!
A ile dałaś za ten pędzelek i jaki on ma numer, jeśli mogę spytać?
Kasiu nr 12, pędzelek kosztował ok10zł w promocji

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Jak zobaczyłam te zdjęcia to... wow!!! Ja Cię kręcę! I widzę tam czerwony błyszczyk z Cult of Cherry!!! A ten balsamik Lip Conditioner w okrągłym pudełeczku jak się sprawuje? Matko, padłabym, jakbym miała tyle MACowych mazideł do ust!
Nevado, mieszkasz w USA czy może w Polsce, ale jesteś milionerką? Widząc taką kolekcję wyobrażam sobie, jak wchodzisz do MAC'a i po kolei zgarniasz wszystkie błyszczyki jakie są Ha, jak ja bym tak chciała...
Konopia
Ten lip conditioner jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE, najlepszy balsam do ust jaki miałam, idealnie wygładza usta i przygotowuje je pod szminkę, w dodatku nadaje kolorek i można go używać zamiast innych mazideł...po za tym ma cudowny zapach ,który czuć przez cały czas
Trudno mi opisać jaki to zapach, bo jest naprawdę niezwykły i bardzo przyjemny

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dzięki

Dziś testowałam cienie, no i pędzle ( o nich napisze za 3-4 dni, dla pełniejszego testu ) i powiem szczerze, że cień kolor PATINA i pigment Sweet sienna wyglądają razem prześlicznie na oku. Po prostu padłam
Ciesze się, że zdecydowałam się na ten zestaw Z drugiej strony 15-tkę paletkę, którą rónież mam zamiar nabyc, będę już komponowac osobiście, bo jednak kolorki na monitorze, a kolorki w rzeczywistosci jednak się różnią.
Super Tanyio po cichu byłam pewna ,że będziesz zachwycona, w końcu to MAC

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj cały dzień spędziłam w podróży Na szczęście rano zdążyłam jeszcze odebrać paczuszkę z błyszczykami MAC z truskawy .

1/ Plushglass - Wet, Wild, Wonderful - to szczypanie trochę w nim mi przeszkadza
2/ Dazzleglass Lip Gloss - Like Venus, nie mam żadnych zastrzeżeń, śliczniutki
Gratuluję Mariolu a ja uwielbiam to szczypanie...jeszcze do niedawna byłam przekonana ,że w tym odczuciu jestem odosobniona, bo nigdzie nie przeczytałam ,że ten błyszczyk szczypie w usta

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bardzo rozjaśnia usta Są takie jak on w opakowaniu. Chyba mi taki nie pasuje
A ja się nie zgodzę mam ten błyszczyk i tylko po nałożeniu widać kolorek ,który zaraz przemienia się w pół lub całkowicie transparentny jakby dopasowywał się do koloru ust...

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Mariolu, zamówiłaś po 1 z kazdego rodzaju? Napisz, ktory najlepszy! Kusi mnie teraz Like Venus, mowisz, ze śliczniutki? wariactwo, dobrze ze jakos udaje mi sie powstrzymywac przed klikaniem

PS i oczywiscie , b.b.b. dziekuje za zdjecia!
Like Venus jest CUDNY, miałam ten kolorek i żałuję ,że oddałam

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mariola serdeczne dzieki za zdjecia przygladalm sie Pastel Polish, ladny bardzo, tylko czemu te blyszczyki takie male?
Co do znaku wodnego na zdjeciach - najpewniej Photoshop.
Polecam program dostępny w sieci za darmo , nazywa się Photofiltre, jest w języku polskim, dodając tekst klikamy w zakładkę '' efekty tekstu '' i ustawiamy odpowiednią przezroczystość, w ten sposób uzyskujemy ''znak wodny''

Cytat:
Napisane przez khfjuflidf Pokaż wiadomość
właśnie dotarła do mnie odsypka Electric Coral i mam prośbę ogromną:

czy któraś z Was mogłaby opisać jak się powinien prezentować oryginalny Electric Coral?
tak jasno i przystępnie, jak Nevada kilka stron wcześniej opisała Naked?
Da się zrobić postaram się dziś lub jutro wstawić zdjęcie oryginału

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No tak, ale nie wiem, które to podróby a kupiłam z dwadzieścia odsypek co najmniej. Zresztą za mało kompetentna jestem żeby w to wnikać. Denerwuje mnie tylko, że ktoś kręci lewe interesy, nie umie się do tego przyznać, kłamie, oczernia innych, kręci coś na innym wątku (zadałam sobie trud i przeczytałam) i po co to ? Za głupków nas wszystkich ma, czy co ??!

Nevado, chętnie przygarnęłabym coś z tych cudeniek, które pokazałaś Śliczności
Przykro mi z powodu tych odsypek wiem ,że to temat na pewno bolesny ale w razie czego służę pomocą w celu identyfikacji, o ile to będzie możliwe poprzez zdjęcia...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sliczny zbior,tylko pozazdroscic,najbardziej spodobaly mi sie blyszczyki

Pytalam Cie kiedys w Twoim watku, ale nie odpisalas czy jestes modelka zwiazana kosmetykami MACa?

http://www.snobka.pl/artykul/4066/ma...-_smoking_eyes


http://www.snobka.pl/artykul/4023/makijaz_2_-_dzienny

http://www.snobka.pl/artykul/3988/makijaz_1_-_zielony
Dziękuję ślicznie

Wykonuję te makijaże, a przy okazji pokazuję je na swoim licu
Przepraszam ,że nie odpisuję na wszystkie posty, ale nie zaglądam we wszystkie wątki i jestem dosyć zapracowana


Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
no jasne, że to Nevada! Nie tylko modelka, ale i autorka makijaży
Wilhelmino buziaki


Cytat:
Napisane przez Krynolcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
chciłam powiedzieć , iż zakochałam się w MAC od pierwszego wejrzenia to znaczy pomalowania.Cienie pigmrnty są cudne.
Szczególnie lubie Golden Lemon, Emerald green, copperized, shimmertime, deep brow.
Krynolciu cieszę się ,że dołączasz do zafascynowanych
Nie tylko pigmenty są super, wypróbuj koniecznie też inne produkty...
Mimo swojej miłości do firmy MAC, nie polecam jedynie linerów liquidlast gdyż są strasznie gęste i się ciągną, sztuka namalować kreskę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora