Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-11, 13:44   #1513
damstasko
Raczkowanie
 
Avatar damstasko
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 31
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

W przypadku niektórych mężczyzn ćwiczenia na mięśnie Kegla pomogą, w przypadku niektórych nie. Niestety ale działanie tutaj jest nieco inne niż w przypadku kobiet. Mój mąż miał swego czasu słaby okres oraz zaburzenia erekcji. Oczywiscie na początku nie chciał się przyznać oraz unikał seksu, Przeprowadzilismy jednak rozmowę, okazało sie, że bał się mojej reakcji, tego jak na to zareaguję. Postanowiłam podejść do tego jednak naukowo, jak wyczytałam to takie sytuacje się zdarzają i również wśród młodych mężczyzn. Oboje w sumie zmieniliśmy tryb życia, zaczełiśmy się więcej ruszać oraz zaczełam zdrowiej gotować (ja gotuję na co dzień). Mąż wspomagał się również środkiem Inventum na erekcję ( jest to środek dostepny bez recepty w aptekach). Również pomagało. Aktualnie juz nie bierze, bo erekcja powróciła do normy ale swego czasu pomógł mu.
damstasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując