Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-14, 07:12   #52
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mi się bardzo sprawdza Vinted, kupiłam sporo rzeczy i sprzedałam jedne buty - wszystko ustrzeliłam bardzo tanio i w bardzo dobrym czy idealnym stanie, co prawda ja gustuję raczej w starszych kolekcjach (spódnice z Mohito na które nie było mnie stać jakieś 8? lat temu albo cekinowa sukienka Heidi Klum dla Lidla sprzed wielu lat pewnie ), po nowości chodzę normalnie na wyprzedaże. Raz tylko się nacięłam bo spódnica z eko skóry przy pierwszym ubraniu zaczęła się rozpadać ... z drugiej strony to był egzemplarz sprzed kilku lat i moja tak samo się popsuła tylko działo się to stopniowo a nie od razu cała spódnica porwana... przyjęłam to na klate bo koszt był kilku złotych a ja wiedziałam, że to nie będzie super jakość. Kupiłam kolejną identyczną i czekam aż sie skończą upały, może tym razem ponosze

Jeśli chodzi o lumpki to w Poznaniu jest ciężko - ceny wysokie i mnóstwo osób o podobnym rozmiarze szuka, szkoda mi czasu. Lepsze są małe miasteczka gdzie buszują starsze panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to właśnie lubię Vinted że można znaleźć coś ze starszych kolekcji, ja ostatnio nabyłam kostium kąpielowy( model sprzed wieleeelu sezonów) S.Oliver za 5zł, mam identyczny(mój ulubiony) ale góra już mi wyblakła, ten też nie nowy ale w lepszym stanieNo i na przykład sukienke z Top Secret która się szybko wyprzedała w zeszłym roku i nie zdążyłam kupić a tu nowa za połowę ceny
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora