Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 19:44   #3470
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dobrze wyglądałam w stylówkach dla DC, ale potem przyszły wątpliwości, czy nie jestem za wysoka na ten typ i czy linie wertykalne u mnie nie wysuwają się za bardzo na pierwszy plan (DC z tego co rozumiem powinno być średnie i wyważone w odbiorze, a ja jestem duża i długa).

Chyba jestem klepsydrą, co w połączeniu z długimi liniami pionowymi zaprowadziło mnie na trop SD. Większości z Was podobałam się w rzeczach dla SD.



Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdę do 100% pewności, którym typem jestem, czy zawsze będzie jakieś ale. Chcę jeszcze potestować SD, bo na razie zmierzyłam tylko dwie rzeczy - sukienkę i spódnicę. Jak nic z tego nie będzie, to wracam do DC.
Jeśli nie jesteś przekonana to na spokojnie jeszcze pomierz. Nie mierzyłaś dużo.

To Ty to nosisz, więc przede wszystkim Ty musisz się czuć dobrze.

W każdym razem sprawa rozegra sie między DC a SD.

P.S. Dla SD zmierzyłabym kapelusz z dużym rondem. Tylko nie może tak bezwładnie zwisać natyralowo. SD ze stylizacji DK wygladaja świetnie w kapeluszach. Ja przy całym uwielbieniu dla tego nakrycia głowy zdecydownaie ginę pod dużym rondem.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-09-15 o 19:46
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora