Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-04, 18:49   #74
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość

Wyrzuciłabym aktualne miejsce zamieszkania w ogóle z CV w tym wypadku. U mnie zadziałało.
Kiedy podjęłam na wiosnę decyzję o przeprowadzce (150 km), zaczęłam rozglądać się za pracą w Trójmieście, wyrzuciłam aktualne miasto z życiorysu. Fakt faktem, może nie jestem najlepszym przykładem, bo miałam jedną rozmowę, która okazała się złotym strzałem ale o tym, że nie jestem miejscowa powiedziałam już po umówieniu terminu i godziny spotkania, choć chyba to wywnioskowali po aktualnym miejscu pracy. Nie zraziło ich to w żadnym stopniu, dostałam jeszcze zwrot za dojazd na rozmowę.
W sumie moze i tak, spróbuję
Ja 4 lata temu właśnie tak miałam - jedna rozmowa 300km dalej i gotowe i miałam aktulane miejsce zamieszkania a w liście dopisałam że poważnie rozważam przeprowadzkę i wzięli mnie. Ale zrobię tak jak piszesz żeby w razie "W" znowu nie dostać odpowiedzi że nie chcą mnie narażać na koszty bo jeśli to był faktyczny powód odmowy to ja byłabym gotowa zaryzykować i te koszty ponieść
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując