Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 10:32   #2960
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Przynajmniej wiesz ze pieniadze dobrze zainwestowane!
Ja retinol min 2 razy w tygodniu poza tym kwasy, wiec moze ten retinal 10 powinnam wziac pod uwage. I nie mam zadnych problemow, 3x tygodniowo juz bylo za duzo. Teraz tez Vit C z kwasem lipoinowym mam i jest calkiem fajnie, poczatek byl super, potem mialam delikatne podraznienie---za duzo , za szybko chyba chcialam wskoczyc w pielegnacje na zime- teraz jest super znowu.


U nas na wulkanie pierwszy snieg!

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



O jaki cudak. Pamietam jak pisalas ze szedl za Wami kotek ale chyba potem szukalas domu dla niego do adopcji....albo cos mieszam .
sliczny jest! fajna przytulanka!

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Zazdroszcze !!! u nas podobnie bylo, kosztowalo nas to bardzo duzo emocjonalnie. Ale ze wzgledu na styl zycia , plany na dwa kraje, nie zdecydowalismy sie na kota ponownie.
Za to staram sie pomagac futrzakom i slysze czesto cierpkie uwagi jak w Krakowie wystawialam miske z woda w ogrodzie dla pobliskich kotow latem .

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Tragedia.......a masz jakies pismo albo zrzut ekranu z data do 7ego...niech sie oni tlumacza przed pracodawca.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



O rany, bedzie pranie futra!

Pozar w domu , o matko! dobrze ze nic sie nie stalo Wam. Koty sie wypierze!
Mam, pewnie, że mam.
Ale są jeszcze lepsze jaja, pracodawca sprawdził w jakiejś bazie, że mam do 7.11. kwarantannę. Natomiast u mojej koleżanki w bazie w sanepidzie już jest 3.11.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora