Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-16, 13:43   #3193
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zazdro u nas Douglas robi sie na Rossmana czy inne Hebe z luksusowej perfumerii robi się zwykłą drogerią i wprowadzają drogeryjne marki typu Bielenda, Loreal, Bourjois, Be organic, Chodakowską itp. Szkoda....

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------




mam podobnie, lotiony, kremy, sera uwielbiam , szampon, mleczka u mnie średnio, a już na pewno nie za taką cenę

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------




Medik8 Retinal Crystal 3 , jeśli po raz pierwszy używasz retinolu to polecam Crystal 1

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------




nie, nie 6 to już jest wyższa szkoła jazdy, dla początkujących i wrażliwych to 1 ewentualnie 3

Ja jestem za cienki Bolek aby zrozumiec Douga, z jednej strony ciekawe marki na ladzie, brak sprzedazy i zamiast juz kilka miesiecy temu postawic na sprzedaz na Kanary to teraz sie obudzili. Bardzo ograniczone produkty sa u mnie, zadnych swiatecznych zestawowo aby nam sie w glowach za bardzo nie pomieszalo. Z drugiej strony , tak jak piszesz wprowadzili wyroby typu Parafarmacja jak Superpharm i sekcja dom. Jakby nie wiedzieli w ktorym kierunku isc. jakby dwa zespoly marketingowe nie komunikowaly sie ze soba. Chociaz jak czasem aby darmowa dostawe miec to dobijalam malymi ☠☠☠☠☠☠☠kami, tak teraz moze uzytecznie zamowic mopa albo dwa.

Mop a'la Douglas!

https://canarias.douglas.es/p/sponte...ona_poder_azul
cansada jest offline Zgłoś do moderatora