Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-01, 08:10   #332
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A to mnie zdziwiłaś, bo te dwie przymiarkowe dodałam... w ramach ciekawostki będąc pewna, że wyglądam jak czubek.
W takim razie pomierzę się do nich jeszcze jutro w dzień. Bluzka jest trochę przykrótka chyba, a sweter wydaje mi się za długi. Spodnie są lekko ciasne, ale mam balast 4kg z lockdownu.

Spódnica FG mnie zaskoczyła, bo nie wiązałam z nią specjalnych nadziei. Teraz takich krojów będę szukała. SG jest przepiękna - kolor, ta kiczowata falbana, ale tak mi się wydawało, że się nie obroni na mnie. Niemniej musiałam spróbować.

Wrzuciłam jeszcze dwa zdjęcia, chyba w SC. Są bardzo ciotkowate.
Wiesz co, a mnie sie to z beżowa spódnicą (czyli z bluzką do środka) calkiem podoba. Nie krzywdzi Cię i jakbyś kiedyś potrzebowała czegos w tym stylu to moim zdaniem mozesz spokojnie tak iść.

SC2 jednak jest zdecydowanie na nie.

Kostium kąpielowy mi się podoba.

Dzianinka po domu jest spoko, bez szału ale w żadnym razie nie ma się czego wstydzić.

Patchworkowe spodnie moze sprobuj jeszcze podwinąć? W takiej formie kroj jest na tyle suboptymalny ze trudno mi stwierdzić czy patchwork bedzie na plus czy nie.

Wydaje mi sie ze rybaczki to bardzo Twoja dlugosc spodni. Przyznam, że już mi się zaczęły z Tobą kojarzyć.

Golfy też są dla Ciebie super.

Ten szal mi sie podoba zarowno kolorem jak i stylizacja. Kiedyś juz chyba pisalam ze sama nosilam podobnie duży szal-ponczo zeby sie docieplić, wiec to tez moze byc sposob. Musze kiedys zrobic zdjecie zeby zweryfikować czy mi to pasuje choc w połowie tak jak Tobie.

Spodniczka SG mi sie nie podoba na Tobie.

Miodowe jeansy na tak.

Twoj zestaw z emu tez mi sie podoba. Zaczynam myslec ze te buty przynajmniej niektórzy mogą spokojnie nosic po ulicy. Jednak kluczem jest wtopienie ich w calosc ubioru.

Mini FG petarda. I do tych butów pasuje.


Proste jeansy bez szału.

Arganowy sweterek na plus.

I zgadam sie z @chimay że lepiej Ci w kilkukolorowych stylizacjach niz w monokolorze.

@Maggie Q wrzuciłam do albumu to zdjęcie z kameą



Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-12-01 o 08:16
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora