Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne zachowanie rodziny męża + brak akceptacji.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-28, 12:27   #25
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dziwne zachowanie rodziny męża + brak akceptacji.

Cytat:
Napisane przez natsun_jestem Pokaż wiadomość

Mąż stoi za mną murem i twierdzi, że nie chce mieć z tymi ludźmi nic wspólnego, co już zarówno powoli tyczy się rodziców. Twierdzi, że nikt mu niczego w życiu nie dał i wszystko to jego ciężka praca, a rodzina tylko dokładała problemów. Mówi mi, że mam się nie przejmować, bo sama się nakręcam i śmiać się z tego, bo jesteśmy niezależni, mamy gdzie mieszkać, nikt nam niczego nie daje i nikt nam niczego nie zabierze. I tak, w gruncie rzeczy nikt bezpośrednio w to małżeństwo nie ingeruje i się nie wtrąca, ale mam wrażenie, że te pokręcone relacje niszczą mnie od środka, a przy okazji relację z mężem...

Czy to ja przesadzam? Czy może w innych domach też są takie dziwne układy?
Tak, Ty przesadzasz. Powinnaś się cieszyć, że mąż odciął się od gniazda żmij i ma ich w pompie.
Moja siostra ma bardzo podobnych teściów. Straszne buraki. Obrabiają im dupy, zazdroszczą, totalnie olewają syna, synową i ich dzieci, które nic, a nic nie zmieniły. Aż wstyd pisać co im fundowali. Szwagier czasem za to się wkurzy, ale szybko mu przechodzi i w ogień by za nimi skoczył. Twój mąż siebie szanuje i chroni Was przed szambem. Doceń to.
Pewnie, że fajnie jest mieć drugą rodzinę, ale z nich nic dobrego nie da się wycisnąć.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując