Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 12:09   #751
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

joasia71, ja robiłam krótkie przerwy w smarowaniu, gdy robiły mi się prawie strupki, szczególnie, że nie były to miejsca usiane plamami, więc tez tak możesz zrobić z czystym sumieniem.
Tylko to szczypanie mnie trochę martwi, któraś forumka tak miała i martwiła sie czy nie jest uczulona. Może inne dziewczyny napiszą coś sensownego, bo mnie nie szczypało... a na razie posmaruj sobie czymś innym te miejsca.

jelly, ja miewam często rumień po alkoholu, straszny po wysiłku fizycznym - mam po prostu naczynkową cerę, u ciebie także podejrzewam taką skłonność. Zacznij stosować preparaty z wit. C, może polecane flavoC z Biochemii i łykaj coś z rutyną (Cerutin?). Jakoś nie pamiętam, czy ty jesteś aktualnie w trakcie kuracji cosmelanowej?, bo jesli masz naczynkową cerę, to uważaj z Cosmelanem i naczynkami. Generalnie naczynkowcom polecałabym wpierw zajęcie się naczynkami a po tym plamami.

To byłam ja, jak zwykle na trzeźwo A jeśłi ktoś podejrzewa mnie o jakies donosicielstwo, to się obrażam. Ja podejrzewam, że admini wczesniej czy później wchodzą na każdy wątek i kontrolują, a nawet wcześniej biorąc pod uwagę szybkość reakcji L_V

i mniej trzeźwo dome ale ten twój facet jest romantyczny, te róże... ale zazdroszczę...,cholera chyba mojemu podsune pod nos odpowiedni post...., ale my oboje tacy mało romantyczni jesteśmy, więc mu wybaczam
nieco jest offline Zgłoś do moderatora