Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-24, 08:24   #3973
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie bolala reka, po drugiej dawce reka bolala az do pachy i nawet na drugi dzien. Nie mialam goraczki ale ja mam choroby autoimmunologiczne, u mnie organizm moze troche inaczej reagowac.
Mialam nawet ibuprofen w torbie ale sie nie przydal

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


bardzo sie balam takich objawow przy Covid, nigdy nie chorwalam na grype, cale szczescie na Covid tez nie.
natomiast mialam pare lat temu zachorowanie ktore doslownie scielo mnie z nog - caly dzien bylam praktycznie nieprzytomna, spalam i tylko antybiotyk dozylny chyba mnie uratowal. Wczesniej mialam graczke 39 stopni przez 3 dni.
Ja uważam z kolei, że miałam Covid już dwa razy. Jak tak pogadałam z ludźmi, którzy mieli pozytywny wynik testu, to dwa razy jestem w stanie objawy przypasować do siebie. I po tym drugim razie jestem mega senna i przemęczona...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora