Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-25, 22:09   #4866
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
NAPRAWDE JUZ NOCNIK?? jestem pod wrazeniem. my mamy nocnik, ostatnio wkladal tam chrupki
U nas bez sukcesów w tym temacie, ale kuzynka mojego, jak miała 1 rok i 4 miesiące to pampers miała zakładany tylko na noc. Także zdziwiona nie jestem, pozytywnie zazdroszczę Mój potrafi zawołać, ale jak zaczyna sikać/kupkać, więc zanim ściągnę pampera i go posadzę, to już jest za późno Choć jak obserwuję w żłobku, to owszem są tam dzieci korzystające z nocnika, ale kilka miesięcy starsze od mojego, więc chyba nie jest z moim jeszcze tak źle.

Za to na polu mówienia u nas spore postępy, mały potrafi już opowiadać Np. dziś zaglądał pod kanapę i mówił: "ma, bach, pa pa" - co znaczyło, że kredki nie ma, bo zrobiła bach za kanapę i sobie poszła

Włącza światło i mówi "jeeee", wyłącza i "ma" (skraca "nie ma")
Ciągnie mnie za rękaw i jest "chooo", albo wyciąga rączkę i mówi "da" (daj). No i "gi" - drzwi

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Viva, może Dicoflor by coś pomógł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daję mu od około miesiąca probiotyk. Ale (pewnie zapeszę) od jakiegoś tygodnia zmiana na plus, jedna kupa na dzień, nawet w żłobku, konsystencja też ok Nic w tym kierunku nie robiłam, bo już nie wiedziałam co robić... Nawet te owoce zaczął częściej dostawać. No i póki co jest dobrze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora