Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-25, 19:12   #4278
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeśli nie potrzebujesz na już, to od 26-go będzie rabat z Twojego Stylu, chcesz kod?

Wracaj szybko do formy !

Niektóre spa z zabiegami leczniczymi cały czas działają, nawet dla bezcovidowców, wybieram się po świętach, jeśli nas całkiem nie lockdownują.

za przedszkola!

za zakupy, u mnie aktualnie faza na dekoracje do domu .


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze mini zakupy znienacka.... Byliśmy na północy oddać buty QC.. Pisałam tutaj że na trasach są śliskie, teraz doszła podeszwa na której guma się zaczęła ścierać wszędzie. Zobaczymy co z tego będzie. Buty za 220 euro, niby zrodzone w Alpach ale w górach nie dają rady nic a nic. Jakby nikt ich nie testował. Stare Salomony i timberland wyglądają lepiej...

Ten zestaw z Collistara za 10E , krem 25ml w zestawie. Potem zobaczylam ze na stronie za niecale 8E moglam kupic.....Buuuu...ale nawet nie wiedzialam ze otworzyli sklep na polnocy, bo moja sis robi u nich zakupy na ladzie. Ciekawe jak z wysylkami, czy sa loklane i beda omijac celny? Musze doczytac. Mieli sporo polskich kosmetykow, Bielenda, Nacomi, Bell chyba tez byl.
Za zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora