Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-07, 13:05   #1203
111wildberry111
Przyczajenie
 
Avatar 111wildberry111
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Polska, Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Vita Wrocław - moja trauma z dzieciństwa.

Czytam to forum i bylo dużo neatywnych opinii o ginekologii Wrocław, a w tym o punkcie Vita. I to mnie skłoniło do podzielenia się moimi przykrymi wspomnienimi z dzieciństwa. Jedna osoba napisała, że jest to obskórny budynek i pewnie nie był remontowany. O tak, to wygląda mi na zapuszczony i niewykończony budynek po starej zajezni tramwajowej! Z tego co się orientuję to musi być jeden z najstarszych pionierskich gabinetów ginekologii Wrocław, Vita to jest "legenda Wrocławia".

Do Vity do ginekologa chodziła moja mama i zabierała mnie tam jako małą dziewczynkę. To było dawno, czasy tzw. "komuny". Budynek był wtedy pewnie jeszcze bardziej obskórny, zaniedbany, przerażający i śmierdzący stęchlizną. Najprawdopodobniej jest to budynek po byłej zajezdni tramwajowej, pamiętam po środku "podłogi" korytarza te przerażające szyny tramwajowe. Jak można urządzić przychodnię, w niewykończonym budynku po zajezdni tramwajowej? Nie jestem budowlańcem, ale moim zdaniem taki budynek nie powinien być w ogóle dopuszczony do użytkowania, a szczególnie na placówkę leczniczą! Jak można chodzić do przychodni, gdzie z podłogi wystają niezbezpieczone szyny tramwajowe?! Gdzie była wtedy jakaś inspekcja budowlana!

Moja mama szła do gabinetu, a mnie zostawiała samą w ciemnej poczekalni. Byłam przerażona, za każdym razem jak płakałam wychodziła ginekolożka wrzeszczała na mnie i szarpała mnie. Ginekolożka krzyczała do mnie: "jesteś krnąbrna". Pamiętam jak mówiła do mojej mamy: ma Pani wyjątkowo krnąbrną córkę powinna ją Pani bić, aby nauczyć ją porządku.

Oczywiście nie znam nazwiska tej "lekarki", ale uważam, że ewidentnie znęcała się nade mną- małą dziewczynką i mam nadzieję, że w spotkała ją za to zasłużona kara.

Ja nie mam dzieci, ale jakby jakaś baba zaczęła się znęcać nad moją córką, zgłosiłambym to gdzie trzeba. Moja matka tego nie zrobiła.

Ta lekarka być może już tam nie pracuje lub też nie żyje. Z tego co pamiętam wyglądała na starszą od mamy. Kto wie czego ona się dopuściła w tym budynku, skoro mnie małą dziewczynke z taką nienawiścią okładała pięściami! Mam nadzieję, że jest w piekle!

Uważam, że żadna matka nie powinna zostawiać samego dziecka bez opieki w poczekalni, szczególnie w takim mrocznym i śmierdzącym stęchlizną budynku. A ginekolożka z Vita Wrocław nie miała prawa mnie bić i powinna być surowo ukarana!

Dziękuję za możliwość wypowiedzi i podzielenia się koszmarem z dzieciństwa w gabinecie Vita Wrocław.

Edytowane przez 111wildberry111
Czas edycji: 2021-04-07 o 15:53
111wildberry111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując