Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciężka decyzja :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-02, 23:10   #1
Aktimelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Cool

Ciężka decyzja :/


Witam!

Mam pewien problem...generalnie całe moje życie jest bardzo zagmatwane, ale postaram sie je streścić, aby ktokolwiek mógł doczytać do końca.


Zacznę od tego, że jestem samotną mamą...no może nie do końca samotną i właśnie tu tkwi problem. Poznałam fajnego mężczyznę, dobry, spokojny, chociaż nie bez wad (troszkę maminsynkowaty i czasami mało zaradny). Na początku było dobrze(chociaż w sumie nadal jest początek bo spotykamy się dopiero 4 m-ce). Nie było to nic w stylu "motylki w brzuchu" itp. Po prostu dobry facet, z którym milo spędzałam czas czekając aż coś mocniejszego zaiskrzy... W trakcie tego "czekania" pojawił się jednak ktoś inny (Mr X)...ten ktoś ruszył we mnie coś, czego nie udało się ruszyć nikomu od dawna...po prostu znowu poczułam to przyjemne uczucie takiej bliskości z kimś (choć nie fizycznej). No i oczywiście wszystko byłoby jasne gdyby nie to, że ten ktoś jest z drugiego końca Polski to raz, dwa: wykonuje taki zawód że pół roku jest w kraju, drugie pół nie...ciężko mi po prostu wyobrazić sobie życie na odległość do tego z takimi sporymi przerwami...no i pozostaje jeszcze ten drugi(a raczej pierwszy), który jest mocno zakochany i wiem, że zrobi dla mnie wiele...ale co ja mam zrobić? Strasznie mnie ciągnie do Mr X, ale perspektywa życia z nim wydaje mi się niemożliwa, a z Drugim jest mi dobrze, ale tylko dobrze...powiedzcie, zaryzykować i kierować się uczuciami czy podejść rozsądkowo i układać sobie życie u boku stabilnego faceta...? a może po prostu odpuścić sobie obu i poszukać szczęścia gdzie indziej, choć już muszę przyznać, że zapomnienie o Mr X wydaje mi się niemożliwe...
Aktimelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując