Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 20:02   #2892
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88827992]Wrzucam skład https://www.ecco-verde.pl/luvos/krem...yABEgKyK_D_BwE][*]Aqua (Water)[*]Zea Mays (Corn) Oil[*]Sorbitol[*]Coco Glucoside[*]Loess[*]Sodium Cocoyl Glutamate[*]Disodium Cocoyl Glutamate[*]Cetearyl Alcohol[*]gliceryna[*]Xanthan Gum[*]Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil [1][*]Cimicifuga Racemosa Root Extract[*]Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract[*]levulinic acid[*]p-Anisic acid[*]Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract[*]Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract[*]Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil [1][*]Alcohol[*]Sodium Levulinate[*]Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extrakt[*]Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract[*]Tocopherol[*]Citric Acid[*]Parfum (Fragrance)[*]Citronellol [2][*]Linalool [2][/LIST][COLOR="Silver"][/QUOTE]To ja mam chyba jakiś inny produkt, w moich nie ma alkoholu i w poprzedniej tubce kupionej we wrześniu tamtego roku też nie było. Wrzucam foto.
Przy okazji chwalę się ostatnimi zakupami, wszystko poza Luvos to dla mnie nowości.
DSC_0828~4.jpgDSC_0831~2.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując