Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy luty 2022 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-27, 17:23   #403
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dzień dobry [emoji4]

Zacpanarapem, oj ulżyło i to jak! Jestem jak nowo narodzona. Mam super humor. [emoji16] Jak tam po wizycie? Co udało się podejrzeć? Co do stanikow to tak jak pisałam mieszczę się we wszystkie ze względu na spadek wagi przed ciążą. Ale mojej mamie okrutnie urosły piersi podczas ciąży i trochę się tym denerwuje. Lubię moje C/D i naprawdę więcej mi nie potrzeba. Będę chyba patrzeć na BonPrix na staniki bez fiszbin i usztywnień.

Bursztynoweoczy, witaj i gratulacje! Czyżby bliźniaki? Bo piszesz "nasze szkraby". [emoji4] Doskonale rozumiem Twój niepokój, ja co prawda nie poroniłam, ale staraliśmy się 4 lata, mamy długa i smutna historię za sobą. A poza tym jak Ty prawie nie mam objawów i wiem jak można się tym (w sumie tak fajnym!) faktem denerwować. Moje kciuki na jutro masz! Oby wszystko było dobrze. [emoji256] [emoji256]

A tak w ogóle to jak często smarujecie się oliwką/kremem przeciw rozstępom? Raz dziennie? Ja mam teraz dwie oliwki i szczerze to nie znoszę smarowania. W sumie to powinnam później topless z pół godziny biegać żeby wszystko powsiąkało. W Polsce chciałam kupić krem Mustela ale kosztował po obniżce 76 zł [emoji19] A przed 99. Cena powalająca...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując