Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-29, 19:32   #4779
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Znam to. Chociaż patrząc na niektóre zbiory z wątku, to ja mam "prawie że nic". Teraz mam
- jedną ukochaną pomadkę, która fajnie mi pielęgnuje usta, ale i tak najważniejszy jest zapach (eos miętowy w szyfcie). Ale w obiegu jest kilka sztuk w różnych miejscach.
- błyszczyk z glam shopu (nie uczula mnie, a to się rzadko zdarza. No i cena też bardzo fajna). Wcześniej lubiłam fenty, ale w podsumowaniu jakość/cena/polski producent wygrywa glam shop. A poza tym nigdy nie lubiłam Rihanny i jej estetyki.
Kolorowych pomadek już prawie nie używam, mój makijaż jest tak minimalistyczny, że nie mam potrzeby na codzień. Czasem sięgnę po którąś z MACa, bo już je mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj znam to

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Ja kolorówkę premium kupowałam tylko jak były boxy. Szkoda mi kasy na coś co mi się może nie sprawdzić. Z resztą, po pierwsze nie jestem fanką makijażu w ilościach hurtowych, a po drugie większość rzeczy jednak mi się nie sprawdzała.

Co do glam shopu, to mam dosłownie kilka cieni (użyte max 2 razy) i nie wracam do nich. Bohema już jest lepsza, ale to i tak używam od święta.
Pudry w ogóle mi się nie sprawdziły.
Błyszczyki mnie nie uczulają (co już jest sukcesem), a dodatkowo pielęgnują (Co mam wrażenie, zdarza się rzadko). Natomiast moim zdaniem są nierówne. Aktualnie słodki i nude glam. Pierwszego muszę nałożyć więcej, żeby usta się nie sklejały, ale wtedy kolor jest bardziej intensywny. A ani on mi się nie podoba, ani ja w nim nie wyglądam dobrze. Nude glam sam w sobie też nie jest wybitnie "moim" kolorem, ale mogę to nałożyć mniej, kolor jest delikatny, a usta podkreślone.
Kredka do oczu żelem jest super i to chyba jedyna rzecz, to której nie mam żadnego zarzutu.

Z resztą asortymentu nie jestem na bieżąco, bo to jak Hania aktualnie się maluje i chyba coś z twarzą (ustami) też kombinowała mnie odrzuca i za bardzo kojarzy mi się z tymi celebrytkami (które są znane chyba tylko z tego, że są całe zrobione), a to porostu nie jest moja estetyka. Więc przestałam obserwować kanał na YT i konto na instagramie.

Aaa! Zapomniałam! Gąbeczka! Jak już użyję jakiegoś podkładu 2x w roku, to stwierdzam, że to dobre gąbeczki są.
Mydełko "odplamiacz" też lubię.
Pomadkę mam jedną i jak już jej używam, to tylko do rozjaśniania/zmiękczania bardziej jaskrawych kolorów. Choć sama q sobie jest trwała. Ale pierwszy raz przy pomadce robiły mi się jasne plamy (?) w kącikach ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak lubiłam kiedys jej vlogmasy i filmy ogladac np do gotowania. Teraz mam wrazenie ze jest to calkiem inna maniera szczegolnie z wizerukiem jak od jednej sztancy....


Ja teraz mam faze na odzywki do wlosow ( raptem trzy mam na stsnie bo sie pilnuje) i zele pod prysznic mam 4 a jeszcze dwa leca do mnie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora