Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-03, 20:13   #4794
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Czas na pochwalanie się lipcowymi dokonaniami zużyciowymi .

U mnie tradycyjnie skromnie. Wart polecenia jest krem Grown Alchemist, przy cerze mieszanej fajnie się sprawdził, brak mu tylko filtra.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie w tym miesiącu rządzi Bioderma. Cicabio najlepszy krem jaki miałam, to już 3 tubka, idealny po kwasach, retinoku, zabiegach kosmetycznych i laserach. Szampon Ouai tez bardzo polubiłam. Balsam żel biodermy do ciała przyjemny, fajnie chłodzi w upały. Micel biodermy to wiadomo klasyk. Ampulki Matricium Biodermy cudowne. Versed balsam do demakijażu może być. A i to co zuzylam w Meksyku, olejek biodermy kocham, używam w każde wakacje od 4 lat, tylko po nim mam brązową opaleniznę a nie czerwoną jak rak .

Swoją drogą przez ten brexit wróciłam do wielu aptecznych produktów, ktore uwielbiałam i mi się sprawdzały i jest na nowo miłość.Przestałam szukać i ściągać z UK większość marek itp i wróciłam do tych, które mam pod ręką i jestem bardzo zadowolona. Chociaż oczywiście zagranicznych nie wyeliminowałam do zera, bo właśnie idzie do mnie serum z Hiszpanii


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora