Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-25, 12:07   #3099
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ten szampon aż taki dobry? Bo widzę, że ogólnie love nam się pokrywają
Mam porównanie do innych szamponów, m.in zapisanych od trycholog i ten od Insight jest na prawdę dobry Tylko, że ja myję jedynie skórę głowy i zostawiam pianę na 3min.
Do tego stosuję kurację (wcierkę) Insight loss control i to jest petarda Używałam wcierek od NowaKosmetyka, Satvva, Mediceuticals i po tej od Insight od razu przestały wypadać włosy, także u mnie się sprawdziło i mogę śmiało polecić

Tak dla ścisłości: u mnie powodem wypadania włosów był niedobór wit D3 oraz problemy z tarczycą. Niedobory uregulowałam pół roku temu ale włosy nadal wypadały (nie z taką intensywnością ale jednak) oraz się wykruszały. Pokończyły mi się produkty od trycholog i sięgnęłam po Insight. W moim przypadku to był strzał w 10!


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Moje denko w tym miesiącu będzie bardzo małe. Nigdy nie miałam tak małej ilości zużytych kosmetyków. Wpadnie jeszcze żel pod prysznic i pewnie to tyle.
Ale cieszę się, że trochę przystopowałam z zakupami. Dokupuję tylko to czego mi najbardziej potrzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak "zdenkowałam" kosmetyki, że z zapasów mam jeden krem do twarzy i wcierkę do włosów Kupuję na bieżąco, dopiero jak coś się kończy albo jest fajna promocja. Szafka w łazience dosłownie świeci pustkami
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując