Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paradise Hotel
Wątek: Paradise Hotel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-03, 18:14   #2134
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Bo Viki nie jest jakąś pięknością i tak wytrenowane mocno ciało też nie każdemu się spodoba a jednak jak tylko weszła to wszystkie zakompleksione rury stwierdziły że ona będzie graczem na pewno podoba się każdemu facetowi i one nie mogą być bezpieczne przy niej, kompleksy i tyle, wystarczy spojrzeć na konkurencyjny program, tam też wchodzą bardzo ładne dziewczyny i takie rzeczy się nie dzieją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja mi się osobiście Wiktoria z wyglądu nie podoba, nie jestem też fanką takich figur u dziewczyn, ale jakby nie wyglądała - zachowanie reszty poniżej pasa.. nie wiem, dziewczyny może stwierdziły, że każdy chłopak na nią poleci, a sama jest sportowcem więc będzie grać i będzie silnym przeciwnikiem i to prawda - wszystko zaczęło się od pseudomiłosiernego Przema i ta jego familia czy jakaś tam święta szóstka, z której i tak już odpadł Darek. Bo rozumiem, że ta szóstka to Launo, Przemo, Nana, Łukasz, Natka i Darek.. do tej pory nie mogę przeboleć, że Darek nie podszedł do Launo, Przemek do Natki i wtedy jakby miała takie same jaja jak w momencie wywalania Darka to może wywaliłaby Przema - hipokryte do bólu..

LI a HP to niebo a ziemia z pozytywnym ukłonem w stronę LI.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując