Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paradise Hotel
Wątek: Paradise Hotel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-05, 08:16   #2152
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Paradise Hotel

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88934195]Miłosz jest człowiekiem absolutnie śmiesznym i niepoważnym. Typowe popychadło i pożyteczny idiota dla grupy. Żałość.
Ale widocznie Wiktorii to nie przeszkadza, bo zaraz po tym jak okazało się, że to niegodny zaufania palant i zdrajca - rzuciła się do obściskiwania z nim i do lizanka. A taka biedna, usciśniona - internet płakał
Śmieszy mnie histeria która sie rozpętała, bo serio - tam się nie dzieje nic, czego bym nie znała z tzw. normalnego życia. Kto pracował w jakimkolwiek urzędzie w babskim zespole ten wie, o czym mówię
Dajcie spokój, to są dorośli ludzie. I jakoś dali sobie radę, Wiktoria choć krzyczała, że wyjeżdża, nie wyjechała, ucina sobie pogaduszki z Launo Klaudią i show się kręci dalej.[/QUOTE]

I jeszcze przeprasza i tuli się. Ale z drugiej strony ona nie widzi i nie wie tego co my, to też trzeba mieć na uwadze. Ale jak dla mnie to już samo to pytanie na Pandorze, że wszyscy ją nienawidzą i chcą się pozbyć przekreśliłoby jakiekolwiek dobre relacje z tymi ludźmi. A co do Miłosza to totalnie się zgadzam, bezjajeczny pajac.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja już nie ogarniam tego, co tam się dzieje i o co komu chodzi, a szczególnie Miłoszowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie, wczoraj miałam totalny cringe. A ta Launo to nieźle musi mieć nasrane w głowie, wyzywa kogoś od k.. i szmat a potem tuli.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując