Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-06, 16:56   #4183
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88936800]No tak, Star Aura mnie faktycznie nawet zachwyciła, muszę przyznać.
I średniopółkowe tusze do rzęs bardzo polubiłam w tym roku.



Ja bym jeszcze Star Aurę dokupiła chociaż mam dwie (do zdjęć dzisiaj wrzuciłam tę mniej używaną ). Problem w tym, że ona już jest niedostępna, zdaje się ? To była limitka na ubiegłoroczbą Gwiazdkę.

Jak gdzieś znajdziesz to bierz I daj cynk, to sobie kupię trzecią Tak apropos nadmiaru...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------




Naprawdę ? O losie...ja regularnie tylko tusze do rzęs zużywam i żel do brwi. A reszta jest mielona w nieskończoność. Nic nie ubywa.[/QUOTE]Chociaż ja uważam, że to i tak mało jak patrze na inne osoby, np. moja siostra to chyba zjada kosmetyki
W tym miesiącu już mi poszła kredka do brwi. Pewnie jeszcze cień beżowy zużyje. Żel do brwi, bronzer i jeszcze jeden cień też na wykonczeniu.
Ale tak jak pisałam ja mam stały codzienny zestaw kosmetyków, które piłuje cały czas, a reszta od święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora