Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-17, 14:30   #2665
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było [emoji85]

Przede wszystkim zdrówka dla wszystkich chorych [emoji8] U nas też choróbska na tapecie odkąd zaczęliśmy przedszkole i żłobek ale obecnie dziewczynki chodziły już drugi tydzień ciągiem, to ich rekord [emoji28]

Hania ma za sobą pierwszy antybiotyk w życiu, u Stefci obyło się jeszcze bez.


Udało nam się odstawić od piersi... Mala mnie już nieświadomie mocno gryzła, pewnego dnia poczułam taki ból jak ją karmiłam po powrocie ze żłobka że powiedziałam dość i po prostu przestałam karmić. Dość brutalnie ale wbrew pozorom u nas się to sprawdziło i poszło w miarę, wieczorem wypiła mleko (jesteśmy na krowim) i musiałam ją trochę ponosić i zasnęła. W nocy to samo. Dwa, trzy dni i nocki ciężkie bo łapała za bluzkę, przynosiła mi poduszkę do karmienia ale potem już poszło. Obecnie wieczorem zasypia przy butli, w nocy też dostaje porcję około 1-2, a jak w międzyczasie się przebudza to dostaje wodę i dużo się tulimy.


Widziałam wcześniej jak pisałyście że musiałyście kupić mm do żłobka. To obowiązkowe? U nas nie podają mleka w żłobku, zresztą mała nie pije mm tylko krowie.


Ogólnie jeśli chodzi o żłobek jestem zachwycona. Stefcia bardzo łatwo się zaadoptowała, jest przeszczęśliwa, ciocie są kochane, mają dużo atrakcji także wiem że jej tam dobrze [emoji173] No i odkąd wstaje tak rano to zasypia mi o 19 najpóźniej co dla mnie jest cudem, bo wcześniej zasypiała nawet o 22 [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To cudownie, że tak świetnie idzie Wam adaptacja!

Jak dla mnie jesteś królową! Ja jak nie dam cycusia w nocy, do spania albo do drzemki to szarpie mnie za bluzkę i okropnie płacze, krzyczy. Nie da się go inaczej uspokoić. ;/ A też chciałam już odstawić. Mleko krowie próbuje i potem się bawi, wylewa. Nie sprawdza się ani bidon, ani butelka ze smoczkiem.

Nie wiem już co zrobić, żeby tego cycoholika odstawić.

Wysłane z mojego SM-A037G przy użyciu Tapatalka
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując