Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-31, 10:51   #60
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ooo... nad nim też się zastanawiałam. Ale przed chwilą kliknęłam 4 flakon perfum, których resztę miałam zachomikowaną "dla przypomnienia", a które swego czasu były niedostępne. Dzisiaj z czystego przypadku je wygooglałam i okazało się, że w jednym sklepie są przecenione o 60% i jeszcze wchodzi rabat 12%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to jest okazja. Brawo!

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi się udało upolować w miarę rozsądnej cenie Tom Ford Sahara Noir
dziś kle knelam Prade Infusion Iris - tez w super cenie

i w ogóle witajcie w nowym wątku
ja jestem oczarowana F**king Fabulous Forda, ale 800 zeta za30ml to troche przesada. Moze kiedys stanieje

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wrzucam moje denko październikowe

szampon L'oreal - mocno oczyszczający, nie używałam go często ale dobrze się sprawdzał na porządne oczyszczanie

pianka Pyunkang Yul - bardzo lubię koreańskie pianki, ta była łagodna ale dobrze oczyszczająca, mam z tej serii też peeling
O super!!

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Drogie nie są. Przecenione na około 70zł za 30ml

Kolejny rok, końcówka października, a moja mama znalazła w krzakach małego kociaka...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bidulka.... zostawiasz czy szukasz domku?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując